Jakub Zitron Ťapák

Jakub Zitron Ťapák

#citron #citron #citron #citron

Jakub Ťapák sa pol života snažil zbaviť tanečnej prezývky Zitron, ktorú získal v Street Dance Academy. Nepomohol seriózny prístup a učenie detí, nepomohla relácia pre mladých Park, ktorú moderuje na RTVS. A preto sa rozhodol začať nový život s čistým štítom v Silných rečiach, kde má prezývku – Zitron. Okrem nich zabáva pospolitý bratislavský ľud aj v šoukách Comedy Dungeon, Monsters Stand-up Comedy a Pančlajn. Pretancoval si aj niekoľkými firemnými moderovačkami.

Tretí a posledný Jakub v našej zostave. Okrem tanečných piruet zvláda aj zabávanie ľudu. Začal teda v stand-up comedy show Silné Reči a pravidelne vystupuje v kluboch po celom Slovensku. Účinkoval zatiaľ v dvoch epizódachprvej série Silných Rečí na JOJ-ke. Spolu s chalanmi sa objavuje aj v ďalších showkách: Monsters stand-up comedy, Comedy Dungeon, Pančlajn, Sit Down Ladies Comedy a One Night stand-up.

Ako pohodový aj pohotový moderátor sa blysol v relácii Park na RTVS a odmoderoval si aj NN Športové hry v Námestove (2017).

Kubo už okrem bránic potrhal aj nejaké tie tanečné legíny. V Street Dance Academy a Laci Strike je už 13 rokov, kde absolvoval vystúpenia na Slovensku aj v zahraničí, televízne prenosy a tanečné súťaže. Vystupoval v predstavení Slovenského národného divadla Júlio a Rómea (2013), v promo videu pre Parkett Store (2015) a v promo videu pre interaktívny a výchovno-vzdelávací program Banka roztancuje školy (2015).

Spolupracoval aj so slovenským videoportálom VJU, kde predviedol dve cvičenia: jedno a druhé. Okrem toho nafotil ako model oblečenie pre Shatle a The Legits.